איפור

מציג 1–12 מתוך 18 תוצאות


פורים מתקרב והילד והילדה חייבים להתחפש? לצב נינג'ה או אריה או אולי אפילו לבובת LOL  ששברה את השוק לאחרונה. איפור לילדות ולילדים תמיד היה מוצר מבוקש, גם לפורים, אך לא בהכרח. ערכת איפור מאפשרת בריאת עולמות חדשים וסוג של יצירה נוספת, שתעסיק את הילדים שעות נוספות. כחלק מהצגה שיצרו הילדים, או סתם רגע של אומנות, ערכת איפור לילדות וילדים מבטיחה זמן משחק עשיר ומהנה. איפור לילדות וילדים לרוב זול בהרבה מערכות איפור מבוגרים רגילות הנמכרות בשוק. רכישת ערכה שכזו לילדכם, תאפשר שימוש במוצר ללא העלויות הגבוהות הנלוות.

יתרונות ערכת האיפור

אחד היתרונות האדירים שמאפשרת מזוודת האיפור לילדים וילדות הינה בריאת עולם תוכן חדש שמלווה בעזרים ויזואליים. בתקופה זו שאחד האתגרים שהמשמעותיים של ההורים הינו הוצאת הילדים מהמסכים - ערכת איפור לילדות וילדים תעשה את העבודה ביצירת משחק מעורר עניין לאורך זמן. ישנו מגוון רחב של סוגי איפור לילדות וילדים כדוגמת – סט איפור לילדות לקים חד קרן, סט איפור לילדות בושם פרוזן, סט בושם ברבי, סט לקים נסיכות אהובות ומוכרות. הדמויות האהובות על ילדכם עכשיו במשחק מהנה, מפתח יצירתיות וכיפי!

פיתוח מוטוריקה עדינה באמצעות ערכת איפור

אחת המערכות החשובות ביותר בהתפתחות ילדים הינה מערכת המוטוריקה הגסה והעדינה. מוטוריקה עדינה פירושה מערכת הכוללת את קבוצות השרירים בכפות הידיים, את התיאום בין היד לבין העיניים, הבאים לידי ביטוי בפעולות יומיומיות כמו אחיזת עיפרון, אחיזת מברשת שיער/ שיניים, שימוש בכלי אוכל או אפילו פעולות משחק כמו הרכבת פאזלים או מזוודת איפור לילדות. ערכת איפור לילדות וילדים מאפשרת חידוד ופיתוח של מיומנות זו אצל ילדכם. בעת רכישת ערכת איפור לילדות וילדים, בדקו עד כמה המוצר נגיש לשימוש לילדכם. האם הוא יאפשר לו לפתח מיומנויות של פיתוח קבוצות השרירים ביד בעצמו או שמא ידרוש מכם להגיע ולפתוח את הערכה בעבורו בכל פעם מחדש. בנוסף לכך, בחרו ערכה שבה חלקי האיפור השונים מופרדים באופן מסודר כדי לייצר מספר גירויים שונים. כמובן שסט האיפור לילדות וילדים יכולה לשמש כדרך אינטראקטיבית ללימוד צבעים ושילוב צבעים – צבעים קרים מול צבעים חמים וכדומה.