גלגלים

מציג 1–12 מתוך 40 תוצאות


אופניים לילדים, קורקינטים ואופני איזון- כל אלו הינם חלק אינטגרלי מהותי וחשוב בהתפתחות ילדיכם. האופניים אינם רק כלי תחבורה לילדים, אלא גם כלי לחיים. אופניים לילדים יעניקו להם עצמאות, יכולת להתנייד ממקום למקום ואופציה נהדרת לספורט עתידי. מעבר לכל אלו, היתרונות הבריאותיים הינם חיזוק הקורדינציה, היציבה ושיווי המשקל ובאופן כללי בטווח הארוך זוהי פעילות טובה ובטוחה למפרקי הגוף ומערכת התנועה.

חשוב ללמד ילדים לרכב על אופניים בגיל צעיר, מכיוון שהמיומנות הזו תישאר איתם לכל החיים, כמאמר האמרה המפורסמת, רכיבה על אופניים הופכת למיומנות אינטואיטיבית שאינה נשכחת לעולם וגם מי שעשרים שנה לא רכב על אופניים, ברגע שעלה עליהם רוכב כשם רכב מאז ומעולם. לימוד ילדיכם בגיל צעיר יעניק להם יתרון אדיר ושעות רבות של הנאה צרופה ומתמשכת.

שלב ראשון בלימוד הרכיבה

על מנת לחזק את תחושת המסוגלות והביטחון של ילדיכם, טרם רכישת האופניים מומלץ לרכוש קורקינט, בימבה ובימבה ג'וק. הבימבה והבימבה ג'וק הינם כלי רכיבה לילדים בעלי שלושה גלגלים ויותר המאפשרים תחושת יציבות ואיזון ומדמים מכונית קטנה או תלת אופן. הקורקינט לעומתן בעל שני גלגלים, אך בסיסו קרוב לרצפה ומאפשר גם הוא יציבה ואיזון. הקורקינט מרתיע פחות את הילדים משום ששומר על רגליהם צמודות לקרקע בכל שלב ומדמה הליכה בה הם ככל הנראה כבר מיומנים יותר. המיקוד גם בבימבה ג'וק, בבימבה ובקורקינט הוא לא על הדיווש כמו באופניים אלא רק על חיזוק הקורדינציה ולמעשה מחלק את לימוד הרכיבה לשני שלבים.

שלב שני בלימוד הרכיבה

לאחר הבימבה, הבימבה ג'וק והקורקינט שהיו שלבי הביניים, מגיעים כלי הרכיבה לילדים הבאים בתור- אופני האיזון והאופניים לילדים. חווית לימוד הרכיבה הינה חוויה מעצימה לילד שרבים גם מהמבוגרים לא שוכחים עד היום. אופני איזון, כשמם כן הם, מלמדים את הילד את יסודות שיווי המשקל. בניגוד לאופניים לילדים, אופני האיזון מגיעים ללא פדלים ומאפשרים לילדכם להתמקד רק ביסודות ההיגוי, ההישענות והשמירה על ריכוז לאורך זמן ללא התעסקות בדיווש. השלב הבא הינו כמובן האופניים לילדים, שמציעים את כל היתרונות שכלי הרכיבה לילדים יכולים להציע יחדיו.