משחקי יצירה

מציג 1–12 מתוך 105 תוצאות

מבצע!

בטוחים שילדכם הוא הפיקאסו הבא? ילדתכם מציגה כבר בגיל צעיר יכולות שלא יביישו את פרידה קאלו? רכשו להם משחק יצירה ואומנות חדש ומהנה לפיתוח היצירתיות. יצירה לילדים לרוב מוגבלת בגבולות הדף וצבעי הגואש בגן, אך ישנו מגוון אדיר של סוגי משחקי יצירה חדשים ומאתגרים שיאפשרו לילדכם שעות של משחק יצירה חוויתי ולכם ההורים רגע של נחת בידיעה שילדכם או ילדתכם כבר לא בטאבלט או בטלוויזיה. כמובן שניתן ליצור יחד בקבוצה, משפחתית – אחים, הורה ילד או לחילופין קבוצת חברים ולחזק קשרים ודינמיקות חברתיות.

יתרונות משחקי היצירה והאומנות לילדים וילדות

השימוש במשחקי יצירה לילדים וילדות כפעוטות וגם כילדים בוגרים יותר, מסייע לילדכם לעצב את תפיסתו לגבי התנהלות העולם, לחוקק חוויות חיים ולהבין את מקומן בעולמו הרגשי. ככל שהילד או הילדה מתבגרים, משחקי היצירה הופכים לדמיוניים ועשירים יותר, מה שמפתח יכולות אנליטיות ויצירתיות גבוהות. השימוש במשחקי יצירה ואומנות ככלי לפיתוח הדימיון מאפשר יצירת תקשורת ואף פתיחות בין הילד להורה או כל מבוגר שהוא שיושב בשעת היצירה לצד הילד. דיון בנושא היצירה יכול לברוא סיטואציה לימודית (צבעים, צורות) אינטרקטיבית חשובה ובנוסף לייצר שיח בריא בין ילד למבוגר. במשחקי היצירה והאומנות לילדים החוויה המרכזית שנוצרת לילד כתוצאה מכך שאין מנצחים או מפסידים וכללים ברורים היא תחושת מסוגלות גבוהה והצלחה.

המגוון המוצע של משחקי יצירה לילדים וילדות

פליידו כבש את שוק משחקי היצירה והאומנות לילדים וילדות בסערה. סליים ופלסטלינה הינם המוצרים המבוקשים ביותר בתחום היצירה לילדים, אך לצערנו הרב בעלי נטייה ללכלך את הבית ולהפתיע אותנו כשהם מרוחים על אחד הקירות בסלון. פליידו לעומתם, הינו משחק זהה בתכונותיו לפלסטלינה וסליים, אך שונה רק בתכונה אחת, הלכלוך! הוא איננו נדבק ולא נתקע באף מקום פרובלמטי. מעבר לכך, הוא מוצר שמשתמר לאורך זמן כיוון שלא מתערבב בין צבעים ונותר בתצורתו המקורית לאורך זמן ממושך. ישנם גם ערכות גבס לפי נושאים (חלל, עולם קסום ועוד) שחוסכות זמן בחיפוש אחרי כל מוצר בנפרד.