רובים לילדים

מציג 1–12 מתוך 28 תוצאות


שמעתם ללא הרף מהילדים והילדות לגבי רובי הצעצוע לילדים "נרף" והייתם סקרנים לגלות במה מדובר? הגעתם למקום הנכון. רובי המשחק – נרף, המבוקשים והאיכותיים כבר הספיקו לכבוש את ילדי וילדות הארץ והעולם ולהעניק להם שעות של משחק מהנה לא סיכונים מיותרים. משחקי דמיון כמו מלחמה נגד מפלצות או אפילו אימון קליעה למטרה. ישנם אף סוגים רבים של רובי צעצוע לילדים המותאמים לגילאים שונים, בגדלים, צורות ומגוון עיצובים צבעוניים.

מהם רובי המשחק "נרף" ו"לייזר טאג"?

עם רובי ואקדחי נרף ניתן לירות חיצים עשויי ספוג, והם מגיעים בעיצובים מדליקים עם מגוון תכונות. מומלצים על ידי חברות הצעצועים ויצרני רובי המשחק לגילאי 8 פלוס וחלקם, אף לגיל 6 פלוס (משתנה בין מוצר למוצר). בטיחותיים לילדים ומיודעים למשחק מהנה בתוך הבית, בחצר או במגרש המשחקים. שעות של הנאה בגינה הציבורית לכם ולילדכם. מעבר לכל אלה, רובי הצעצוע לילדים מיוצרים מחומרים איכותיים ועמידים לאורך זמן, שיוכלו לעבור בין אחים וחברים. לצד רובי המשחק ישנה גם ערכת לייזר טאג, המשחק שכבש את ארה"ב והעולם. המשחק הינו מלחמת לייזר עם רובי משחק, בתוספת תאורת לילה לד מובנת. ערכת רובי טאג לייזר מכילה 2 רובי ואפודי לייזר טאג אינפרא אדום למשחק מלחמת לייזר לילדים.

סוגי רובי הצעצוע לילדים

רובי הצעצוע לילדים מסוג "נרף", הינם רובי משחק אשר ניתן לשחק עימם במגוון רחב של מצבים. ישנם מספר סוגים נרחב ועשיר של רובי משחק וכמובן גם צעצועי עזר למשחק מלא בהנאה כמו למשל משקפי מגן ואפוד תחמושת. סוגי "נרף" לדוגמה – נרף GlowShot המלווה בתאורת לד (באמצעות סוללות), נרף מגה, נרף Quadrant, נרף Firestrike - כולל כוונת לייזר ויורה למרחק של 20 מטר, נרף Jolt - רובה פשוט וקל יותר, נרף מגה- Twinshock יורה 2 חצים בו זמנית ומגיע למרחק של 22 מטרים,בעל 3 מצבי ירי. רובה חצים - עם 2 ידיות אחיזה וקנה נשלף,כולל מחסנית כפולה נשלפת, למרחק של 22 מטר. נרף מיקרו - firestrike גרסת מיני לnerf blaster  חלק מסדרת מיקרו לאספנות.